cankered سرگرمی سرگرمی بیا تو بخندیم

cankered: سرگرمی سرگرمی بیا تو بخندیم کارتون منتخب روز

گت بلاگز اخبار حوادث عامل جنایت بزرگراه باکری پای میز محاکمه

عامل قتل زن جوان در بزرگراه باکری، با صدور کیفرخواست و درخواست قصاص اولیای دم بزودی محاکمه می‌شود. 

عامل جنایت بزرگراه باکری پای میز محاکمه

عامل جنایت بزرگراه باکری پای میز محاکمه

عبارات مهم : جنایت

عامل قتل زن جوان در بزرگراه باکری، با صدور کیفرخواست و درخواست قصاص اولیای دم بزودی محاکمه می شود.

به گزارش جام جم، عامل این جنایت که مهدی نام دارد، 16 اسفند سال گذشته زنی را که دوست همسرش بود، با ضربه های چاقو در بزرگراه باکری کشت و کارت بانکی و پول هایش را دزدید.او بعداز دستگیری و بازسازی صحنه قتل با دستور بازپرس محسن مدیر دِه روانه زندان شد .دیروز عامل این جنایت جهت آخرین جلسه بازپرسی درشعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی پایتخت کشور عزیزمان ایران حاضر شد.

عامل جنایت بزرگراه باکری پای میز محاکمه

مهدی ـ متهم به قتل ـ به قاضی پرونده گفت: مقتول به علت دخالت های خانواده اش در حال جدایی از نامزدش بود. زمانی که ماجرای زندگی او را از همسرم شنیدم، تصمیم گرفتم آنها را آشتی دهم که نشد. در جریان این آشنایی من به خاطر درمان سگمان به پول نیاز داشتم.

وی افزود: وانمود کردم رمالی را می شناسم که می تواند با نوشتن نسخه خوشبختی شرایط زندگی او را بهتر کند که با این تکنیک دو میلیون تومان از او گرفتم و خرج درمان سگ مان کردم. او زمانی که متوجه شد رمالی در کار نیست، پولش را خواست. من آن شب به بهانه بعد دادن پول، او را به حوالی بزرگراه باکری کشاندم. شیشه مصرف کرده بودم و حال درستی نداشتم. با هم دعوایمان شد و با چاقویی که داشتم سه ضربه به او زدم، کارت بانکی و 250 هزار تومان پولش را دزدیدم، سه ضربه با چاقو به او زدم نه 17 ضربه. گمان می کردم کسی او را پیدا می کند و نجاتش می دهد که این گونه نشد.

عامل قتل زن جوان در بزرگراه باکری، با صدور کیفرخواست و درخواست قصاص اولیای دم بزودی محاکمه می‌شود. 

پرونده متهم به اتهام مباشرت در قتل عمدی و دزدی اموال مقتول با صدور جلب به دادرسی در حالی به دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال می شود که اولیای دم جهت قاتل دخترشان درخواست قصاص کرده اند.

واژه های کلیدی: جنایت | زندگی | پرونده | بزرگراه | کارت بانکی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz